Firmast

TKH FOODS OÜ on asutatud 2011. aastal ja on turul esindatud kaubamärgiga LAKY TOIDUVABRIK (LAKY FOODFACTORY). Ettevõte kujutab endast toiduvabrikut, mis valmistab järgmist liiki toidukaupa:

  1. kulinaartooteid lihast, kanalihast, kalast ja köögiviljast;
  2. mitmesuguseid salateid ja magustoite;
  3. kiirtoitu ja küpsetisi;
  4. külmutatud tooteid.

Lai tootevalik on orienteeritud jae- ja hulgimüügiturule. Meie klientideks on kaubandusketid, kauplused, toitlustusettevõtted, tööstusettevõtted, hulgilaod, Horeca süsteem jt. Ettevõtte TKH FOODS OÜ tunnustamise number on ЕЕ/EÜ 2873. Ettevõttes toimib HACCP-süsteem.

 Firma filosoofia ja väärtused

  •  Meie põhimõte on tarbijate austamine, nende soovide ja vajaduste arvestamine.
  • Me peame lugu oma ettevõtte töötajatest, hindame nende panust ühisesse üritusse ja peame neid oma ettevõtte põhivaraks.
  • Me hindame koostööd ja häid suhteid oma klientide ja tarnijatega.
  • Oma toodetes ei kasuta me põhimõtteliselt GMO-sid, keemilisi säilitusaineid, värvaineid ega maitsetugevdajaid.
  • Me hindame oma tööd, oma tooteid ja nende kvaliteeti, meile on oluline ettevõtte maine ning me peame lugu oma töötajatest.

Konkurentsieelised

Vabriku tootmisprotsessid põhinevad käsitsitöö ja mehhaniseeritud moodultöö ühendamisel, mis võimaldab valmistada ükskõik millise suuruse, kaalu või kujuga tooteid igasugusest toorainest ja mis tahes retsepti järgi. See erinevus ongi suur eelis võrreldes mehhaniseeritud tootmisprotsesside kitsastes raamides tegutsevate suurtootjatega.